Звіт про проведення Олімпійського дня у Софіївському ЗЗСО І-ІІІ ступенів #olympicday2023

За доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного олімпійського комітету (23 червня 1894 року) відзначають Олімпійський день

Міжнародний Олімпійський день базується на трьох основних принципах — «рухатися», «вчитися» і «відкривати» та покликаний залучити до спорту якомога більше людей у всьому світі.

Проведення Всеукраїнського Олімпійського дня підкреслює важливість спорту для кожної людини у нашій країні, адже це прекрасний спосіб підтримувати своє тіло в належній формі. Крім того, спортивні звички навчають дисципліні, самоорганізованості. Командні види спорту виробляють відчуття колективу, навички соціальної взаємодії, допомагають знайти друзів. Спорт позитивно впливає на психологічну сферу. Як і будь-яка регулярна фізична активність, він здатен позбавити від стресу, тривоги й депресії, підвищити концентрацію та впевненість у собі.

Україна завжди була спортивною державою, а Олімпійський день покликаний об’єднати сотні тисяч поціновувачів спорту та здорового способу життя по всій країні.

Сьогодні ми боремося за наше майбутнє, кожен на своєму фронті. Розуміємо, що особливо в такий період маємо активно діяти на благо розвитку нашої країни, нашого майбутнього.

До відзначення Всеукраїнського Олімпійського дня долучився і Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ст. П’ятого червня було проведено ряд заходів фізкультурно-оздоровчого, спортивного та теоретичного спрямування.

№ з/п Кількість учнів, що взяли участь Заходи, які були проведені Посилання на інтернетвидання про проходження заходів
1. 28 Спортивні ігри: змагання з футболу, баскетболу, волейболу (7-11 кл.) http://sofiy.raiosvita.mk.ua/    
2. 39 Змагання з бігу (5-9 кл.) https://www.instagram.com/cool_sof_school/
3. 6 Перегляд відео-презентації «Олімпійський путівник: історія виникнення Олімпійський ігор, сучасні Олімпійські ігри, символіка» (9 кл.)  
4. 15 Перегляд відео-презентації «Олімпійські чемпіони України» (5-6 кл.)  
5. 11 Гра-змагання «Веселий м’ячик» (1 клас)  
6. 29 Перегляд мультфільмів і казок про Олімпійські ігри «Відважні альпіністи», «Ми на великому футбольному полі» (1-4 класи)  
7. 72 Ранкова гімнастика з олімпійськими чемпіонами (1-11 кл.)  
8. 44 Рухливі ігри (1-6 кл.)  
9. 6 Змагання з шахів і шахмат (9 кл.)  

Олімпійський день, його активності, пізнавальна та навчальна складові, а також реалізація олімпійських цінностей допомогли згуртувати дітей та вчителів у одному русі до МИРУ та ПЕРЕМОГИ.