8 травня – в школі відзначали День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. В цей день учителі провели єдину годину пам’яті «Червоний мак – квітка пам’яті».
Учні школи хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.
![](http://sofiy.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-23.png)
![](http://sofiy.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-24.png)
![](http://sofiy.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-25.png)
![](http://sofiy.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-26.png)
![](http://sofiy.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-27.png)
![](http://sofiy.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-28.png)