Всесвітній день читання вголос

Вже 12 років поспіль в першу середу лютого весь світ відзначає день читання вголос. Свято спрямоване, щоб спонукати молоде покоління до декламування пісні, вірша, казки чи оповідання вголос разом з рідними, друзями чи однолітками.

Читаючи більше книжок, діти та дорослі відкривають для себе нові ідеї та цілі світи.

Всесвітній день читання вголос присвячений силі грамотності та тієї радості, яка виникає, коли ми розповідаємо вголос історії в сім’ї, класі, суспільстві.

Мета Всеукраїнського дня читання вголос полягає в тому, щоб надати можливість людям відчути, яке це насправді задоволення – просто читати вголос, щоб нагадати усім про те, що освіта є одним з основних прав людини і це право має кожна людина у світі.

Бібліотекарем  А. К. Цимбаленко  2 лютого проведено заходи з учнями 1-4 класів та 5-7 класів під гаслом «Читаємо в задоволення! Читаємо зі смаком! Формат не має значення!». Учні 6-го класу ознайомили учасників заходів з інформацією про значення читання вголос, учні 1 і 2 класів позмагались у конкурсі загадок, декламуванні казок, віршів, пісень; учні 3 і 4 класів розповіли правила користування книгою, 5-7 класи продемонстрували читання вголос, розказали цікаві історії.  Бібліотекар подарувала активним учасникам закладки з побажаннями і  запропонувала  взяти участь у конкурсі «Моя закладка в книжечку  – найкраща».

Алла Кімівна порадила дітям більше читати, спілкуватися між собою, обговорювати прочитане з рідними й друзями, отримувати задоволення від читання.