«Шевченко звучить голосом нового покоління»

Тарас Шевченко – велична постать історичного та літературного життя України. Його справедливо називають великим українцем, адже у ньому наша історія, наша мрія, наша надія.

Твори Кобзаря є надзвичайно актуальними і на сьогоднішній день, вони просто не мають терміну давності. Шевченко став символом волі, незалежності, стійкості, що є найціннішим і найдорожчим для кожного, за що сьогодні бореться наша Україна, увесь український народ із ворогом.

В рамках тижня, присвяченого 209-й річниці від дня народження поета, для учнів 5-11 класів Кубальською Н.А. був проведений музичний калейдоскоп «Шевченко звучить голосом нового покоління».

В ході заходу, учні по-новому змогли відкрити для себе Шевченка актуального та модного, вкотре усвідомили значимість його постаті для українського народу, відкрили для себе багато нового у цій величній особистості й «пройшли шлях до Тараса» через пісню.

На кожній зупинці школярів «зустрічали» відомі українські артисти з піснями на вірші Кобзаря.   Постать Шевченка є досить складною, але завдяки пісням  та  іграм учні  легко запам’ятали рядки віршів поета, залюбки долучилися до спільного виконання творів.