День Святого Миколая

Цілий рік усі ми – і дорослі, і малі з нетерпінням чекаємо на зимові свята: День Святого Миколая, Різдво, Новий Рік й інші святкові дні, як несуть із собою веселощі й радощі, ігри, танці та пісні.

День святого Миколая – це одне з найсвітліших, найшановніших свят, яке приносить у кожну домівку добро, щирість, радість, надію та сподівання на диво.

Особливо цього свята  чекають діти, бо для них воно стає чарівною казкою, коли Миколай приходить до кожної оселі й залишає подарунки та гостинці слухняним дітям під подушкою або в чоботі біля порогу. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

Цього року Миколай завітав і у нашу школу, щоб привітати дорослих та дітей.

    Учні початкових класів взяли участь у квесті до Дня Святого Миколая. Дітки охоче проходили всі зупинки, на яких розповідали віршики, цікаві історії, співали пісень, відгадували загадки, майстрували поробки, брали участь у конкурсах.
      Усмішка, щирість та радість у дитячих очах ще раз переконують, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов, запалювати іскорки щастя в серцях навіть від невеликих, але таких приємних подарунків.

По закінченню заходу діти отримали подяки та подарунки від Святого Миколая, який побажав усім гарного настрою, учням веселих свят та незабутніх зимових канікул.